Απονομή βραβείων μαθητικού διαγωνισμού ζωγραφικής - LIFE TERRACESCAPE

Απονομή βραβείων μαθητικού διαγωνισμού ζωγραφικής

01.06.2021
Απονομή βραβείων μαθητικού διαγωνισμού ζωγραφικήςΑπονομή βραβείων μαθητικού διαγωνισμού ζωγραφικήςΑπονομή βραβείων μαθητικού διαγωνισμού ζωγραφικής

Η απονομή των βραβείων και των επαίνων, καθώς και η δημόσια παρουσίαση των έργων των μαθητών που συμμετείχαν στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Ζωγραφικής με θέμα  «Οι αναβαθμίδες καλλιέργειας στην Ελλάδα: παλιά, τώρα, για πάντα» θα γίνουν κατά τη διάρκεια του προσεχούς Επιστημονικού Συνεδρίου Γεωγραφίας “Η Γεωγραφία σε έναν Κόσμο που Αλλάζει”, που θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά στις 2-4 Ιουνίου.

Συγκεκριμένα, η απονομή θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 4 Ιουνίου, μεταξύ 12.00-13.00.

Για την απονομή, σας προσκαλούμε να συνδεθείτε με τη ροή του Συνεδρίου, μέσω του παρακάτω συνδέσμου της πλατφόρμας ZOOM: https://aegean-gr.zoom.us/j/93219680059.

Στον διαγωνισμό συμμετείχαν 125 μαθητές και μαθήτριες που φοιτούν σε δημοτικά σχολεία και γυμνάσια (δημόσια και ιδιωτικά) όλης της επικράτειας. Τα έργα όλων των συμμετεχόντων είναι προσβάσιμα εδώ.